Zateplování střechy - Jižní Čechy, Český Krumlov

Střecha je základem domu - od její kvality se odvíjí nejen ochrana interiéru před vlhkostí, spádovou vodou, ale také před hlukem a úniky tepla. Velká plocha určuje komfort v prostorech v podkroví, ale ovlivňuje i klima v nižších patrech.

U střechy je velmi důležité provedení kvalitní izolace. Moderní materiály dokáží zajistit správný odvod vlhkosti a zároveň brání pronikání vody nebo vlhka z venkovního prostředí. V podkrovních konstrukcích tak účinně zamezují rozvoji plísní nebo hub, lépe chrání celou stavbu.

Neméně důležitá je také dostatečná izolace tepelná, která dokáže regulovat teplotu interiéru v topné sezoně, ale i v letním horkém období. Sálavé teplo ze slunce střecha s dobře provedenou izolaci nekumuluje a nepředává dál do místnosti. Byty nejsou prostoupené horkem, které se velmi špatně odvětrává. V zimních měsících pak naopak správná izolace zlepšuje udržení tepla, velké úniky zvyšují náklady na vytápění - zabraňte jim nejlepší a nejúčinnější metodou. Kvalitní izolace zlepší klima interiérů po celý rok a ušetří nemalé prostředky v chladných měsících.

Zajistíme pro vás nejen rekonstrukci nebo opravy střech, ale také účinné zateplení. Při návrhu zvážíme velikost střechy, orientaci ke slunci, zatížení i technické řešení. Využíváme pouze materiály, se kterými máme dlouhodobě nejlepší zkušenosti. Podle přesného zaměření připravíme kalkulaci, seznámíme vás s finančními nároky i s průběhem navrhovaných prací. Vždy dodržujeme sjednané termíny, nepřekračujeme rozpočet. Obraťte se na nás kdykoli. Zateplením střechy můžete výrazně snížit náklady na topení a přispět celkové větší pohodě v užívání podkrovních prostor.

V případě jakýchkoliv dotazů ohledně zateplování střech nás neváhejte nezávazně kontaktovat.