Klempířství - Jižní Čechy, Český Krumlov

Klempířina je tradiční řemeslo, bez kterého se neobejdou jak novostavby, tak ani rekonstrukce domů a staveb. Klempířské práce jsou nedílnou, ale i nepřehlédnutelnou součástí vzhledu každé střechy. Žádná střecha nemůže správně fungovat bez kvalitní práce klempíře, který zná dokonale problematiku svého oboru a všechny klempířské práce provede tak, jak má. Jejich hlavním cílem je zajištění dokonalého odvodu srážkové vody ze střechy a ochrana proti zatékání do stavby.

Klempířské práce jsou klíčem k funkčnosti

Klempířské práce jsou dalším, ale neméně důležitým krokem k tomu, aby vám střecha dobře sloužila, nezatékalo do domu a srážková voda byla odváděna kam má. Provádíme veškeré klempířské práce v regionu Český Krumlov – Jižní Čechy. Máme vlastní moderně vybavenou dílnu, kde jsme schopni vyrábět i náročné, nebo atypické klempířské prvky. Provádíme veškeré zpracování plechů z klasických materiálů, jako jsou pozink, měď, olovo, jakož i z ušlechtilých materiálů, jako je např. předzvětralý zinek. Naši klempíři vám také poradí s důležitým rozhodnutím jaký zvolit správný materiál pro vaši střechu. Každý z těchto materiálů má jinou životnost, vlastnosti a také cenu. Díky bohatým zkušenostem našich klempířů dokážeme poskytnout našim zákazníkům odborné konzultace o daném problému, zpracování cenové nabídky zdarma a následnou kvalitní realizaci.

V klempířství TOMI věnujeme stejnou pozornost jednak malým zakázkám a opravám, na druhou stranu se nezalekneme ani větších stavebních projektů. Naši klempíři se mohou pochlubit bohatými profesními zkušenostmi, díky kterým poskytujeme komplexní služby v oblasti klempířství a provádění střech všeho druhu. Zákazníkům nabízíme kompletní poradenský servis, kvalitní a odborné provedení klempířských prací. V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat.