Pokrývačství - Jižní Čechy, Český Krumlov

Kvalitní střecha je základ pro pohodové bydlení, proto je potřeba svěřit její realizaci profesionálům. Zkušený pokrývač je stejně důležitý jako správný výběr střešní krytiny.

Potřebujete novou střechu, nebo opravit starou?

Neplaťte zbytečně za prostředníky. Pokrývačství TOMI zajistí kompletní realizaci celé vaší střechy v lokalitě Český Krumlov – Jižní Čechy. Máme široké zkušenosti se všemi typy střech a jejich pokrytím. Děláme nové střechy nejrůznějších tvarů. Součástí našich služeb jsou i menší, či větší opravy a rekonstrukce střech. Naši pokrývači mají dostatek zkušeností, dokážeme vám odborně poradit, najdeme nejlepší možné řešení pro vaši střechu. Ochotně vám poradíme i s výběrem nejvhodnějšího materiálu. Skvěle se orientujeme v dnešních materiálech a nových trendech, které trh nabízí.

Výběr krytiny

Před samotnou montáží krytiny vám nabídneme širokou škálu druhů a barev krytiny, abychom tak splnili vaše představy. Vždy se snažíme zákazníkovi pomoci vybrat nejvhodnější typ, takový, se kterým bude spokojen. Zabýváme se krytím šikmých střech pálenými, betonovými, eternitovými i plechovými krytinami. Zajistíme také pokrytí plochých střech živičnými hydroizolacemi (živičné pásy, bonnský šindel aj.). Pro naši firmu není žádný problém ani specialita jakou je dřevěný šindel, provedeme i montáž střešních oken a vikýřů. Ovládáme jejich zpracování i správný pracovní postup, protože každý materiál má specifický přístup k montáži.

Poradenství, realizace střechy na klíč

Postaráme se o vše potřebné. Nemovitost zaměříme, zdarma vypracujeme cenovou nabídku, následně zajistíme a dodáme potřebný materiál, dopravíme jej na stavbu a provedeme odbornou montáž. Je-li potřeba vyměnit střešní krytinu, odstraníme stávající krytinu a položíme novou střešní krytinu. Nabízíme vždy přesné, kvalitní a zodpovědné provedení práce, dodržení smluvních termínů a v neposlední řadě individuální kalkulaci ceny. Neváhejte nás kontaktovat, zdarma připravíme cenovou nabídku na základě vašich požadavků.