Krovy - Jižní Čechy, Český Krumlov

Krovy jsou hlavní nosnou konstrukcí a základním prvkem při realizaci střechy. Musí se vyrovnat s velkou zátěží nejen střešní krytiny a izolace, ale také se silou větru, spádové vody nebo zátěží sněhu. Podílí se na celkové kvalitě střechy i její životnosti. Při realizaci je třeba vzít v úvahu nejen návazné stavební řešení, ale i možné využití půdního prostoru, který nabízí praktické rozšíření obytných nebo skladovacích prostor domu.

Při plánované novostavbě vám nabízíme kompletní služby od zhotovení konstrukce střechy až po dodání izolace a opláštění. Nabídnout vám můžeme i služby při opravách nebo rekonstrukcích starších objektů. Vždy dbáme na pečlivé plánování, jednotlivé kroky vedeme součinně s dodávkou materiálu. Spoléháme na kvalitní dodavatele dřeva, ale i dalších materiálů. Jednotlivé stavební prvky vybíráme s důrazem na garanci vysoké kvality, odolnosti a zachování žádaných vlastností v dlouhé životnosti. Dřevěné díly impregnujeme pro zesílení odolnosti vůči napadení dřevokaznými houbami i hmyzem. Společně s krovy vám můžeme navrhnout i další kroky - funkční izolační materiály, střešní krytinu i okapové systémy.

Kvalitní krovy budou skvělým základem, který zachová funkční vlastnosti střechy. Zajistíme pro vás profesionální služby. Vybereme ideální materiál i způsob provedení podle typu stavby i vašich představ.

V případě jakýchkoliv dotazů ohledně krovů nás neváhejte nezávazně kontaktovat.