Izolace střech - Jižní Čechy, Český Krumlov

Izolace střech hraje významnou roli v délce životnosti celé střechy. Účinným systémem snižuje tepelné ztráty, brání v hromadění vlhkosti a rozvoji plísní a hub a celkově zvyšuje komfort bydlení.

Moderní technologie nabízí materiály, které ideálně využívají prodyšnost. Venkovní vlhkost nebo spádovou vodu účinně blokují, vnitřní vlhkost propouští ven. Stejně tak výkonně pracují s izolací tepla, kdy dokáží efektivně bránit únikům v topné sezoně. Naopak v letním horkém počasí omezují kumulaci tepla zvenčí a pomáhají udržet příjemné vnitřní klima.

Zajistíme veškeré potřebné práce pro úpravu, renovaci i kompletní rekonstrukci střech. Provedeme přesné měření a dáme vám k dispozici kalkulaci materiálu i cenový a časový odhad prací. Seznámíme vás s postupem prací, jejich náročností i dalšími možnostmi. U každého typu objektu se snažíme zajistit nejvhodnější materiál, který plně vyhoví vašim představám, účelu užívané budovy i očekávané životnosti.

Připravíme projekt, dodáme potřebný materiál a zaštítíme celou realizaci. U každé zakázky dbáme na pečlivé zhotovení, dílčí řemeslné práce plánujeme tak, aby na sebe plynule navazovaly. Při úpravách nedochází k prodlevám ani navýšení původního rozpočtu. Kdykoli se na nás můžete obrátit. Zajistíme izolaci střech pro moderní budovy, ale i starší nebo historické objekty.

V případě jakýchkoliv dotazů ohledně izolací střech nás neváhejte nezávazně kontaktovat.