Zateplená střecha je úsporná a komfortní

Pro každou domácnost jsou důležité výdaje. Některým položkám se nevyhnete, v zimním období je třeba topit, ale i náklady za vytápění je možné upravit, ať hospodárným provozem, nebo také díky moderním úpravám budovy a materiálům.

Při rekonstrukci i výstavbě nových domů a bytů je úspora energie na vytápění často skloňovaným požadavkem. Stačí zajistit zateplení obvodových stěn? Bohužel ne, třeba je myslet i na správně řešená okna a střechu!

Střecha chrání celý dům i jeho interiéry

Střecha hraje zásadní roli v komfortu bydlení. Chrání zdivo a interiéry před vlivem spádové vody a sněhu, samozřejmě brání v průniku vzdušné vlhkosti, prachu a jiných nečistot a účinně izoluje také hluk.

Střecha hraje důležitou roli i v izolaci tepla. V zimním období omezuje únik tepla, v letním období může fungovat jako vhodná izolace, ochrání před prohříváním vnitřních prostor od slunce a udrží déle příznivé klima.

Ověřte si možnou úsporu tepla

Střechu není možné jednoduše vybrat v katalogu. Při realizaci projektu si nechte poradit už ve fázi příprav. Odborná firma nejlépe zhodnotí nutné parametry, doporučí vám ideální materiály i pracovní postup. V druhém kroku hraje důležitou roli také samotné provedení.

Možná budete překvapeni přesnou kalkulací, na kolik se může posunout úspora energií při vhodně řešené střeše a izolaci. Investujte do budoucnosti. Nová střecha prodlouží životnost vašeho domu, přidá mu na atraktivitě i tržní hodnotě.

V případě jakýchkoliv dotazů ohledně izolace střech nás neváhejte nezávazně kontaktovat.