Profesionální klempířské služby

Při opravách, rekonstrukcích nebo stavbách nových domů je možné najít místa k úspoře. Na klempířských prvcích a odborné práci se však šetřit nevyplácí. Vydatný déšť, sněžení nebo vítr může zásadně poškodit část střechy a postarat se o vleklé a nákladné opravy. Na nepříjemná překvapení naštěstí existuje šikovná prevence – kvalitní firma.

Střechy TOMI – profesionální služby

O životnosti a kvalitě střechy rozhoduje vybraný materiál a samozřejmě i řemeslník, který jej správně zpracuje. Dobře odvedené klempířské prvky odvádí účinně spádovou vodu, brání jakémukoliv zatékání, zbaví vás starostí při odtávání sněhu a zabrání škodám při nárazovém nebo prudkém větru. Od okraje střechy, přes úžlabí, hřebeny, až po lemy střešních průniků u komínů, tyčí a větracích potrubí, to vše musí klempíř perfektně zajistit. Navíc musí spolupracovat s pokrývači a řemeslníky, kteří budou řešit izolaci.

Chvála dobrých řemeslníků

Vyberte si proto dobrého řemeslníka, který se dokáže domluvit a zodpovědně vybere skutečně kvalitní materiály a nezanedbá žádný detail ani maličkost. Kvalitní střecha vám musí sloužit desítky let, myslete na to a svůj dům svěřte raději a opravdu jen odborníkům. Firma Střechy Tomi vám dokáže zajistit plně profesionální služby podložené lety zkušeností na stavbách obytných domů, ale i v rekonstrukcích historických budov. Nešetřete na nesprávným místech, raději se spolehněte na kvalitní služby a zkušenost.

V případě jakýchkoliv dotazù ohledně izolace střech nás neváhejte nezávazně kontaktovat.