Na střešní krytině se nevyplatí šetřit

Střecha není jen stavebním prvkem, který nás chrání před deštěm a udržuje interiér v ideální teplotě. Střešní krytina přidává celkovému vzhledu, ovlivňuje pohled na dům i celé jeho okolí. Sedlová i rovná střecha musí splnit nejen funkční požadavky, ale i ty estetické. Navíc při výběru střechy musíte zohlednit budoucí opravy a rekonstrukce. Mnohdy vás levné řešení může v běhu let nepříjemně finančně překvapit.

Nevyplatí se šetřit

Kompletní výměna střechy nebo její opravy jsou velkou investicí a to vždy. Z dlouhodobého hlediska se však na tomto prvku opravdu nevyplatí šetřit. Kvalitní materiály a také kvalitně odvedená práce se vám vrátí v průběhu let. Střecha si udrží vysoký standard, zachová si původní krásný vzhled násobně delší dobu, vyrovná se s nepříznivým počasím a hlavně, zásadně oddálí budoucí opravy.

Střechy pro Jihočechy

Kvalifikovaní klempíři, tesaři a pokrývači se nebudou chlubit reklamou. Jejich nejlepší vizitkou je málo volných termínů, a hlavně odvedená práce. Střechy TOMI si zaslouží vaši pozornost. Firma může nabídnout letité zkušenosti a opravdu ty nejlepší řemeslníky. Opravy a rekonstrukce střech v jižních čechách řeší na klíč. Střechy TOMI zajistí vše potřebné - od úvodního poradenství, přes vypracování projektu, dodávky materiálu i samotnou realizaci. Vždy postupují podle sjednaných podmínek, a to jak finančních, tak časových. Ušetřete si starosti, nespoléhejte na to, že budete řídit souběh několika řemeslníků nebo dokonce řešit opravy sami. Nechte si poradit a realizovat střechu kvalitní a krásnou – v minimálním čase a s minimálními starostmi.

V případě jakýchkoliv dotazù ohledně izolace střech nás neváhejte nezávazně kontaktovat.