Kvalitně provedená střecha

Kvalitně provedená střecha do posledního detailu je důležitá pro další pohodlné bydlení a dotváří také celkový vzhled budovy. Střecha a zejména pak střešní krytina odolává povětrnostním vlivům a chrání před nimi celou stavbu. Proto se vyplatí svěřit její realizaci profesionálům. Zkušený pokrývač je totiž stejně důležitý, jako správný výběr střešní krytiny. Většina pokrývačství vám pomůže s výběrem správné krytiny a návrh i cenovou nabídku vám zhotoví bezplatně.

Pokrývači

Pokrývači se zabývají pokládkou střešních krytin a s tím souvisejícími pracemi. Podle typu krytiny pokrývači také volí vhodný typ připevnění. K střešní krytině pokrývači montují také nejrůznější střešní doplňky, které na střeše plní určitý účel. Jsou to například protisněhové doplňky, odvětrávací tvarovky, prostupové tvarovky, hřebenáče aj., dnes se nabízí nepřeberné množství těchto doplňků. Rovněž druhů a hlavně materiálů krytin je neuvěřitelné množství, proto vám pokrývači odborně poradí s nejvhodnějším výběrem pro váš konkrétní dům.

Při volbě krytiny je nutné uvážit požadavky na trvanlivost krytiny a také na namáhání klimatickými vlivy. Jsou oblasti, kde nelze použít jakoukoliv krytinu, už jen s ohledem na prostředí, ve kterém se nacházejí. S tímhle vším vám pokrývačství pomůže a nemusíte si lámat hlavu s detaily při realizaci střechy. Stejně jako u ostatních řemesel, také u pokrývačů je daná záruka na kvalitu odvedené práce. Minimální dobu záruky si řada firem upravuje dle svého a prodlužuje mnohdy i dvojnásobně.

V případě jakýchkoliv dotazů ohledně izolace střech nás neváhejte nezávazně kontaktovat.