Domů   RSS   Registrace   A A A A  

Střechy TOMI

www.strechytomi.cz

Nacházíte se zde: www.strechytomi.cz » KLEMPÍŘSTVÍ » Klempířství Jižní Čechy - Český Krumlov, klempíři

Klempířství Jižní Čechy - Český Krumlov, klempíři

Klempířství představuje v prvé řadě řemeslnou výrobu a s tím i spojenou montáž klempířských prvků především na střechách a průčelích budov. Žádná střecha se neobejde bez kvalitní práce klempíře, který zná problematiku svého oboru a všechny klempířské práce provede jak má. Klempířské práce jsou posledním, ale neméně důležitým krokem při realizaci každé střechy. Bez klempíře se neobejdou jak dnešní novostavby, tak ani rekonstrukce domů a staveb. Zajistí, aby nám do domu střechou nezatékalo a aby srážková voda byla odváděna přesně tam kam má. Klempířské práce zahrnují oplechování atik, říms, úžlabí, lemování komínů, zdí, štítů, osazování žlabů, poklopů, oken, nebo pokládku plechových krytin ze šablon, tašek nebo profilovaných plechů.

Klempířské prvky

Klempířské prvky se sice používají pro bezpečné stékání vody ze střechy tak, aby neohrožovala okolní konstrukce, ovšem i přesto mohou stavbu doplnit o kouzlo a originalitu, která může být jedinečná. Vše by mělo dotvářet osobitý vzhled budovy a celkově zatraktivnit prostředí. Vysoké nároky jsou kladeny především na kvalitu použitého materiálu, kvalitu spojů a také co nejlehčí montáž a s ní spojenou případnou demontáž. Pro výrobu klempířských prvků se používá řada materiálů. Nejčastěji se na střeše můžete setkat s pozinkovaným plechem, titanzinkovým plechem a měděným plechem. Konečná cena klempířských prací se potom odvíjí od použitého materiálu a náročnosti prací. Každé klempířství vám na požádání a dle vašeho konkrétního návrhu vyhotoví cenovou nabídku.

* veškeré zpracování plechů z klasických materiálů:

   - pozink
   - měď
   - olovo


* zpracování ušlechtilých materiálů jako je předzvětralý titanzinek
* moderní i běžně užívané metody tvarování a spojování:

   - nýtování
   - letování
   - lepení
   - tenkostěnné sváření

Fotografie

KLEMPÍŘSKÉ-Bar Tornádo, Český krumlov-01 KLEMPÍŘSKÉ-Bar Tornádo, Český krumlov-02 KLEMPÍŘSKÉ-Bar Tornádo, Český krumlov-03 KLEMPÍŘSKÉ-Bar Tornádo, Český krumlov-04 KLEMPÍŘSKÉ-Bar Tornádo, Český krumlov-05 KLEMPÍŘSKÉ-České Budějovice-01 KLEMPÍŘSKÉ-České Budějovice-02 KLEMPÍŘSKÉ-Dobrá Voda, České Budějovice-01 KLEMPÍŘSKÉ-Horní brána, Český krumlov-01 KLEMPÍŘSKÉ-Horní brána, Český krumlov-02 KLEMPÍŘSKÉ-Horní brána, Český krumlov-03 KLEMPÍŘSKÉ-Horní brána, Český krumlov-04 KLEMPÍŘSKÉ-Horní brána, Český krumlov-05 KLEMPÍŘSKÉ-Linecká ulice, Český krumlov-01 KLEMPÍŘSKÉ-Nesmeň-01 KLEMPÍŘSKÉ-Nesmeň-02 KLEMPÍŘSKÉ-Nesmeň-03 KLEMPÍŘSKÉ-Zavadilka, České Budějovice-01 KLEMPÍŘSKÉ-Zavadilka, České Budějovice-02

Kontakty

Vlastimil Chalupka TOMI s.r.o.

Telefon: +420 604 264 749
E-mail: vlastimilchalupka@seznam.cz
Ulice: Za tiskárnou 593
Město: Český Krumlov
PSČ: 381 01


STŘECHY TOMI - pokrývačství, zámečnictví, klempířství, restaurátorství - Český Krumlov
Kontakty

TOMI s.r.o.

Chalupka Tomáš,
tel. +420 736 644 985

Chalupka Vlastimil
+420 604 264 749


Předpověď počasí